Kimyaturk Kimya Forumu
Nisan 30, 2017, 08:53:46 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
 
  Ana Sayfa Forum Yardım Takvim Giriş Yap   Kayıt    
Reklam Alanı


Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Okul:
Meslek:
Firma:
KİMYATURK KURALLARI

1) Avatar ve imzalarda insanları rahatsız edecek,insanlara hakarete varabilecek sözler ve resimler kullanılamaz. Böyle bir durumla karşılaşıldığında üye uyarı alır, davranışı düzelmezse  resim ya da söz, yöneticiler tarafından silinir.Lütfen uygun boyutlarda imza resimleri kullanınız.Gerektiğinde imza boyutu hakkında değişilik yapmak yöneticilerin yetkisindedir.

2) Siyasi propaganda, dini icerikli mesajlar, genel ahlaka aykiri küfürlü yazi, hakaret benzeri yazilar yazilamaz. Ayni sekilde, ücüncü bir sahsi kücültücü veya hakaret edici yazilar yazilamaz.

3) Katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun sitede mevcut olup olmadiğini kontrol etmeliler. Bunun icin sitenin arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz.

4) Yöneticiler her yazilan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

5) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

6) Yazılacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yöneticiler, yazilan yazinin konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazildigina karar verirlerse yaziyi uygun bölüme aktarir veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi yönetici yetkisindedir.

7) Kesinlikle yasal olmayan mp3 linki,crack veya program şifresi verilemez.

Karizmatik Siteye yüklenen e-kitaplar ve dökümanlar tanıtım amaçlıdır. Forumda yapılan paylaşımlarda telif haklarına saygılı olunmalı ve mümkün olduğunca kaynak gösterilmelidir. Yazılan mesajların içeriğinden kaynaklanabilecek her türlü hukuksal sorunların sorumluluğu mesajı yazana aittir.Kimyaturk.net burada telif hakkı ile korunan materyallerin tamamen bilgilendirme amaçlı olduğunu belirtir ve materyalin satın alınmasını önerir. Telif haklarının ihlali durumunda forum yöneticileri sorumlu tutulamazlar.

9) Yöneticiler ve forum sorumluları ile tartışmaya girmek, görevleri gereği yaptıkları işlemlerden dolayı alaylı ve küçümseyici ifadeler kullanmak,hakaret tarzında iletiler yazmak yasaktır.Uymayanların hiçbir ikaza gerek kalmaksızın üyelikleri iptal edilerek siteye girişleri süresiz olarak engellenir.

10 ) Site içerisinde mail adresi, telefon, adres gibi iletişim bilgileri yayınlanamaz.


11 )Site içerisindeki paylaşımlar kimyaturk.net üzerinden sağlanmalıdır,mail ya da özel mesaj aracılığıyla bilgi aktarımı yapılmamalıdır.


12 )Site içerisinde kesinlikle ticari faaliyet içeren herhangi konu, mesaj, web adresi, mail adresi vb. yayınlanamaz


13 )Kurallar konusunda üyeleri bilgilendirmek yöneticilerin görevi degildir. Üyeler bu kurallari okuyup,kurallara uymak zorundadir.

14 ) Kimyaturk'e üye olmuş herkes bu kuralları okumuş ve  kabul etmiş sayılırlar.Forum sitesi kuralları ihtiyaç duyulduğunda güncellenir.
15. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.Israrında üyeliği sona erdirilir

16. Forum'un resmi dili Türkçe'dir,uluslararası konuşulan dil olan İngilizce'de kullanılabilir.Diğer dillerin kullanımı Yönetici iznine bağlıdır.Kabul edilen alfabe latin alfabesidir.

17.  Forumda sadece üniversitelerin sivil toplum kuruluşlarının eitim ilanları verilir. Sitede özel kuruluş ilanları reklam ücreti ödenerek verilir.

18. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyecegi gibi aynı şekilde aşağılayamazlar !!!

19. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.

20 Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır !

21. Üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir ! Üyelerin forum dışarısından link ile verdikleri dosyalardaki içerikten dolayı site sorumlu tutulamaz,bu gibi linkler ve dosyalar eğer sorunlu yada zararlı ise bildirim üzerine kaldırılır.

22. Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ !!! ]

23. Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacaksa,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !!!

24. Jenerik isimler (firma adı,marka vs.) kullanıcı adı olarak seçildiğinde ilgili firma çalışanı olmalıdır.Yada firmanın bilgisinin olması gereklidir.İlgili firmadan yada ilgili kişiden itiraz gelirse kullanıcı adınızı değiştirmeniz forum yönetimi tarafından istenebilir.

25. Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, *****, ***** vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

26. Herhangi bir alanda kişileri veya devlet'i küçük düşürecek resim,yazı,alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır.Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

27. Pornografik içerik,yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları,kumar ve kumar ile alakalı içerik,silah ve silah mühimmatlarının satış ve tanıtımı,bira veya sert alkollü içecek tanıtım yada satışı,tütün yada tütünle alakalı tanıtım yada satış,reçete ile satılan ilaçların satışı veya tanıtımı.Yasaklanmıştır...

28.Firma ismi, mail adresi , web sitesi şeklinde kullanıcı adı ile kayıt olmak yasaktır .Üye kayıdı sırasında ciddiyetsizce bilgiler veren üyelerin kaydı silinir.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların  site kurallarını okudukları ve kabül ettikleri varsayılır

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor
Kayıt Olunuz Ya da Giriş Yapınız
www.kimyaturk.net
 Yönetimi

 


Link Parkı : Hedef Kitlenize Ulaşın..
Link almak için tıklayınız   l      Link almak için tıklayınız l


MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Sitemap XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal